KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ziya Öğretmenle Eğitim Buluşmaları Bu Hafta Kırşehir'de Yapıldı.

Ziya Öğretmenle Eğitim Buluşmaları Bu Hafta Kırşehir'de Yapıldı.

           Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un meslektaşlarıyla eğitimi, yaşama geçirilen projeleri ve sahadaki yansımalarını konuştuğu 'Ziya Öğretmenle Eğitim Buluşmaları'nda bu hafta Kırşehir  ilimiz vardı.

 

         Zaman zaman emekli öğretmenlerle veya her ilden temsilcilerin katıldığı zümre öğretmenleriyle çevrim içi toplantılar yapan Sayın Bakanımız, bu kez de online konferansla Kırşehir'deki öğretmenlerle buluştu. Öğretmenlerin illerinde ve okullarında yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler alarak gayretlerinden ötürü duyduğu övüncü ifade etti.

 

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şevket KARADENİZ, Türkiye'nin geleceğini ve gönül mimarisini inşa eden Ziya Öğretmenimizin bugün Kırşehir'de meslektaşlarıyla birlikte  olmasından ve öğretmen olarak hatırlanmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

     

        Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, konuşmasında "Gönül isterdi ki sizinle burada birlikte olalım, beraber olalım ve yüz yüze sohbetler edelim, ama inşallah salgın konusu en kısa zamanda hâllolduğunda beraber olacağız ve yine ülkemiz için, geleceğimiz için hayallerimizi konuşacağız. Sizlerin, sahada neler yaptığını, hangi fedakârlıklarla ne tür özveriler göstererek bugünleri yaşadığınızı, biliyorum ve bunun için sizlere müteşekkirim. dedi.

 

       Yine  "Bunca başarıyı ortaya koymanız, canla başla çalışmanız başlı başına bir değer. öğretmenliği çok çok aşan işlerle uğraşıyorsunuz. Öğretmenlerimiz için ne yapsak azdır; onların mutluluğu, çocukların ve dolayısıyla geleceğin mutlu olması demektir. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. diyerek samimi ifadelerde bulundu.

        Öğretmenlerimiz ise ortak payede buluşarak; Bu zor günlerde bizleri bir araya getiren, eğitimci olduğumuzu hatırlayıp, bizleri onure eden, ve bizlere söz hakkı vererek,sabırla dinleyen bakanımıza ayrı ayrı  teşekkür ettiler. Bizler üstümüze düşen her görevi yerine getirmeye hazırız,  bu tür toplantıların devam etmesini temenni ediyoruz. Gözünüz arkada kalmasın, #kırşehirbizeemanet  sözleriyle karşılık verdiler. 

        Ziya Öğretmenimizle yapılan online konferans programı, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü Öğretmenleri tarafından söylenen türkülerle sona erdi.

17-12-202017-12-202017-12-202017-12-2020

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.