KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) Bir Hafta Kala Öğrencilerimizin Sınava Girecekleri Salon ve Sıralarda Deneme Sınavı Gerçekleştirildi
![Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) Bir Hafta Kala Öğrencilerimizin Sınava Girecekleri Salon ve Sıralarda Deneme Sınavı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/01211500_1.jpg)
8-9 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde Kırşehir'de İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinasyonunda ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin destekleriyle, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) bir hafta kala öğrencilerimizin sınava girecekleri salon ve sıralarda deneme sınavı gerçekleştirildi.