KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimizden LGS Şampiyonlarına Tebrik
![Valimizden LGS Şampiyonlarına Tebrik](/meb_iys_dosyalar/2024_07/12180739_1.jpg)
Valimiz Sayın H. Mete Buhara, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, LGS 2024'te 500 tam puan alarak Türkiye 1.'si olan öğrencilerimiz, okul müdürleri ve öğrencilerimizin aileleri ile bir araya geldi.
Sayın Valimiz, "Öğrencilerimiz başta olmak üzere bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimizi ve kıymetli velilerimizi yürekten tebrik ediyorum. Yolları ve bahtları açık olsun." dedi.