KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın İbrahim AKIN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şevket KARADENİZ Okullarımızı Ziyaret Ettiler.

Valimiz Sayın İbrahim AKIN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şevket KARADENİZ Okullarımızı Ziyaret Ettiler.

     Kırşehir Valisi Sayın İbrahim AKIN ile İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Şevket KARADENİZ merkezdeki okullarımızı ziyaret ettiler. İlk olarak Durdu Muzaffer Marşap Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ziyaretlere başlayan Valimiz Sayın İbrahim Akın, Okul Müdürü Osman İşler'den eğitim  durumu ve öğrenciler hakkında bilgiler alarak çeşitli incelemelerde bulundu.Daha sonra Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi'ne geçilerek, Okul Müdürü Ali Demir'den eğitim çalışmaları hakkında bilgiler alındı.

     Valimiz Sayın İbrahim AKIN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şevket KARADENİZ tarafından öğrencilerle sohbetler edildi ve okul binasında çeşitli incelemeler yapıldı.Sınıflar gezilirken öğrencilere bir konuşma yapan Valimiz Sayın İbrahim Akın; "Bildiğiniz gibi, Kırşehir eğitimde marka şehir konumundadır. Bu fırsatı iyi değerlendirmeli, kendinizi iyi geliştirmelisiniz. Kendinize mutlaka iyi bir hedef belirleyin ve idealleriniz doğrultusunda çalışmalar yapın .Başarılı olmanızın önünde hiçbir engel yok, eğer tersini düşünüyorsanız bu düşüncelerinizi bizlerle veyahut öğretmenlerinizle,ailenizle paylaşın ki çözümünü hepberaber bulalım.Çünkü bizler,geleceğimiz olan siz gençlerimizi çok değerli buluyor ve aldığınız eğitimleri önemsiyoruz."dedi.

     Okul ziyaretlerinin sonunda idareci ve öğretmenlere hitaben değerlendirme toplantısı düzenledi.Toplantı sonunda Valimiz Sayın İbrahim AKIN,2020 yılının tüm Öğretmenlere,öğrencilere ve eğitim çalışanlarına sağlık,huzur ve başarılar getirmesi temennisinde bulundu.

01-01-202001-01-202001-01-202001-01-2020

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.