Uygulama Sınavı Öncesi Öğrencilerimiz Başarılı Bir Prova Gerçekleştirdi
![Uygulama Sınavı Öncesi Öğrencilerimiz Başarılı Bir Prova Gerçekleştirdi](/meb_iys_dosyalar/2024_07/03142434_9.jpg)
Millet Kursu Projesi kapsamında, MSÜ, BESYO, PMYO, POMEM ve Spor Lisesi gibi uygulamalı sınavlarla öğrenci alımı yapan kurumların sınavlarına yönelik ücretsiz hazırlık kurslarımız devam etmektedir.
Bu kapsamda, 02-05 Temmuz 2024 tarihlerinde Kırşehir Spor Lisesi tarafından gerçekleştirilecek olan uygulama sınavına hazırlanan öğrencilerimiz, sınavdan bir gün öncesinde bir prova yaparak kendilerini test etme fırsatı buldular. Gerçeği aratmayan bu prova, öğrencilerimizin sınav stresi ve heyecanını yenmelerine yardımcı oldu.