KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ücretli Öğretmen Başvuruları İle İlgili Duyuru

Ücretli Öğretmen Başvuruları İle İlgili Duyuru

                                ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BAŞVURUSU İLE İLGİLİ  DUYURU

                Ücretli öğretmen adaylarının  başvuruları e-devlet üzerinden yapılacak olup  bununla ilgili modül kullanıma açılmıştır.

 

                Ücretli öğretmen olmak isteyen kişiler  e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli  eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek, inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden  görüntülenecektir.

 

                E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden  herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar devam edecektir.  Okul kurumlarda halen Ücretli Öğretmen olarak görev yapanlardan 2. dönem devam edecek olanların bilgilendirilerek başvuru yapmalarının sağlanması gerekmektedir.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Atama Şubesi

Yenice Mahallesi 182. Sokak No2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 213 45 42 /// 213 20 78 ////// Faks (386) 213 10 03 / / / / (eposta) kirsehirmem meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.