"Türkiye Yüzyılında Hayalimdeki Kırşehir" Konulu Resimli Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi
![](/meb_iys_dosyalar/2024_05/09135926_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen "Türkiye Yüzyılında Hayalimdeki Kırşehir" konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödüllerini verdi.
Yarışmaya katılan öğrencilerin, hayal dünyalarında Kırşehir'in geleceğine dair nasıl bir vizyon oluşturduklarını resimlerle ifade etmelerinin önemine değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğrencilerin sanat yoluyla kendi toplumlarına ve şehirlerine katkı sağlamalarının gurur verici olduğunu vurguladı.
Yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, yarışmada derece giren öğrencileri tebrik etti ve öğrencilere başarılar diledi.