KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tübitak Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarında Büyük Başarı

TÜBİTAK  tarafından düzenlenen ULUSAL  Biyoloji Olimpiyatlarında Prof.Dr. İlhan Kılıçözü Fen Lisesi öğrencisi Muhammed Ali Karaca, 530 öğrenci arasından dereceye girerek 15. sırada, 1.aşamayı geçerek, yaz okuluna ve ikinci aşama sınavlarına katılmaya hak kazandı.
Tübitak Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarında Büyük Başarı

Tübitak Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarında Büyük Başarı

 

            TÜBİTAK  tarafından düzenlenen ULUSAL  Biyoloji Olimpiyatlarında Prof.Dr. İlhan Kılıçözü Fen Lisesi öğrencisi Muhammed Ali Karaca, Türkiye genelinde 530 öğrenci arasından dereceye girerek 15. sırada, 1.aşamayı geçerek, yaz okuluna ve ikinci aşama sınavlarına katılmaya hak kazandı.

 

Başarılı öğrencimizi ve kendisine danışmanlık yapan Biyoloji Öğretmeni Aysel Yılmaz´ı makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, gerçekleşen törenle öğrencimiz ve öğretmenini hediyelerle ödüllendirdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleşen törene; İl Mili Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Müdürlüğümüz idarecileri, Okul Müdiresi Nazlıhan Altaş, Başarı elde eden öğrencimiz ve rehber öğretmeni Aysel Yılmaz ve öğrenci velisi katıldı.

 

İl Müdürümüz Osman Elmalı; “öğrencimizi başarısından dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum ayrıca bu başarıda emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi ve tören sona erdi.

 

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.