KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları İle İlgili Hususlar

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları İle İlgili Hususlar

 

Okulunuzda yapacağınız TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi ile ilgili linkteki bilgi formunu doldurulması gerekmektedir.

ONLINE FORM İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Okulunuzun Bilim Fuarı için TÜBİTAK tarafından verilen 5000 TL hibe TEFBİS Okullar Modülü yurt içi fon gelirleri bölümüne - finans kaynağı TÜBİTAK seçilerek işlenecektir. Giderlerde yine okullar modülünde Proje Giderleri bölümüne proje yürütücüsünün TC No ile  işlenecektir.  Bu para ile ilgili Okul Aile Birliği Modülüne kayıt yapılmayacaktır. (Bu paranın harcanması ile ilgili hususlar sözleşmede ve proje çağrı metninde yer almaktadır.)

 

Bildiğiniz gibi, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları yürütücü değişiklikleri ile ilgili olarak sözleşmede iş ve işlemleri uzatacağı, harcama tutarının transferini uzatacağı, malzeme alımını geciktireceği vb. nedenlerden "yürütücü  değişikliği  yapılmaması esastır." maddesi yer almaktadır. Bu yıl sözleşmeler elektronik imzalandığı için; askere gitme, emeklilik, görevden el çektirme, uzun süreli tedaviyi gerektiren hastalık ve tayin gerekçeleri dışında yürütücü değişikliği kabul edilmeyecek olup, proje yürütme sürecinin; danışman öğretmenlerin yürütücüye yardımı ile devam ettirilmesi arzulanmaktadır. Bu kapsamda okulunuzda belirtilen şartlardan dolayı yürütücü değişikliği yapılacaksa ekteki tablonun doldurularak gönderilmesi gerekmektedir.

YÜRÜTÜCÜ DEĞİŞİKLİĞİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 213 45 42 /// 213 20 78 ////// Faks (386) 213 10 03 / / / / (eposta) kirsehirmem meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.