'Telafide Bende Varım' Etkinlikleri
Okullarımızda yapılan 'Telafide Bende Varım' etkinlikleri ile ilgili görsellerden oluşan sunumumuz.!['Telafide Bende Varım' Etkinlikleri](/meb_iys_dosyalar/2021_08/03132547_1.jpg)
Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla "Telafide Ben de Varım" Programı hazırlanmıştır.
Etkinliklerimiz yaz tatili süresince devam edecek olup: ilimizdeki okullarımız programa bir çok etkinliklerle katılmaktadır. "Telafide Bende Varım" etkinlikleri çerçevesinde oluşturduğumuz etkinlik görsellerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.