KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Telafide ben de varım programı

Telafide ben de varım programı

Kullanılacak Standart Formlara sayfanın en alt kısmından ulaşabilirsiniz.

TELAFİDE BEN DE VARIM PROGRAMI

            Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğünün 11/06/2021 tarihli ve 26359669 sayılı yazısı gereği yazı ekinde gönderilen "Telafide Ben de Varım" Programı Usul ve Esasları doğrultusunda ilimiz genelinde bulunan okul öncesi eğitim, ilköğretim, ortaöğretim ve özel eğitim okullarımızda öğrenim gören öğrenciler, öğrenci velileri ve öğretmenlerimiz için 5 Temmuz - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında okul, ilçe ve il genelinde Faaliyetler gerçekleştirilecektir.

FAALİYETLERDE KULLANILACAK DOKÜMANLAR

1.      Faaliyete başvuru yapan öğrenci listesi.

2.      Başvuru yapan öğrenciden Veli İzin Belgesi.

3.      Faaliyetin açılması için faaliyet onayı.

4.      Düzenlenen Faaliyet Listesiyle birlikte Ücret Onayı alınacak.

5.      Faaliyete katılan katılımcılar için Günlük / Haftalık veya Aylık Yoklama çizelgesi.

6.      Faaliyete planı.

7.      Faaliyet kapsamında gezi yapılacaksa Gezi Planı hazırlanacak.

* Faaliyetler tamamlandıktan sonra sisteme girilerek faaliyet sonuç kısmında bulunan katılan öğrenci sayısı, ... vb. bölümler doldurularak faaliyet tamamlanacaktır.

   /Belgelere ulaşmak için tıklayınız...           

Not: Her Faaliyet için ayrı ayrı Dosya (mavi dosya) oluşturulmalı. Faaliyetle ilgili yukarıdaki evraklar hazırlanarak dosyalanmalıdır. Her faaliyet için birkaç fotoğraf çekip yazıcıdan çıktı alınarak dosyaya eklenmelidir. Bu dosyaların tamamı içinde okulda "Telafide Ben de Varım Faaliyetleri" adı altında bir klasör oluşturulmalıdır. 

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 213 45 42 /// 213 20 78 ////// Faks (386) 213 10 03 / / / / (eposta) kirsehirmem meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.