KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz İbrahim AKIN İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Sayın Valimiz İbrahim AKIN İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde  Bulundu

Sayın Valimiz İbrahim AKIN İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde  Bulundu

Valimiz Sayın İbrahim Akın, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde, göreve yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan'a hayırlı olsun dileğinde bulunarak kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Valimiz Sayın İbrahim Akın, ilimizdeki eğitim kalitesini daha da yükseltme gayretinde olduklarını söyledi.

Eğitimde ülkemizin başarılı kentlerinden birisi olan Kırşehir'de öğrencilerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlamak için çalıştıklarını belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, "Pandemi nedeniyle yüz yüze eğitime zaman zaman ara verilmek zorunda kalındı. Ancak, öğrencilerimiz eksik kalan derslerini tamamlamak için evlerinde çalıştılar. Velilerimizin ve öğretmenlerimizin özel desteği ile bu açığı kapattıklarına inanıyoruz. Ayrıca, 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına katılacak öğrencilerimizden de başarı bekliyoruz. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum." dedi.

Milli Eğitim Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyaret, Valimiz Sayın İbrahim Akın'ın kurum hakkında aldığı brifing ile sona erdi.

21-06-202121-06-2021

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.