KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sahne Sanatları Topluluğu'nun Açılış Toplantısı Yapıldı
![Sahne Sanatları Topluluğu'nun Açılış Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/06205710_2.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinasyonunda ilimizdeki öğretmenlerin ve diğer kamu personellerinin yoğun katılımı ile oluşan Sahne Sanatları Topluluğu'nun açılış toplantısı Öğretmen Evinde yapıldı.
Toplantıda konuşma yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, Sahne Sanatları Topluluğu'na katılan katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür etti.