KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Çocuklar Paneli

 Özel Çocuklar Paneli

      Özel çocuklara zengin öğrenme ve öğretme süreçleri oluşturarak eğitime katılım ve erişimlerini artırmayı hedefliyoruz. Bugün de Sayın Bakanımızın da dediği gibi ''Evlerde olduğumuz süreçte ailelerle birlikte, okullar açılınca ise hep beraber eğlenerek öğreneceğiz."

    Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak toplumun her kesiminde özel eğitim konusunda bilgi ve farkındalık oluşturmak, özel çocuklarımızın eğitimden en üst düzeyde yararlanmalarını sağlamak amacıyla üzerimize düşen sorumlulukların bilinciyle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Öğrencilerimizin yaparak, yaşayarak, kalıcı ve kolay öğrenmelerini sağlayan, yenilikçi, özgün ve işlevsel etkinlikler, özel eğitim alanının olmazsa olmaz bir parçasıdır.     

    Ülke genelinde pandemi ile mücadele ederken, içinde bulunduğumuz uzaktan eğitim sürecinde de sunduğumuz online eğitimlerimize aralıksız devam ediyoruz. Öğrencilerimizin yaparak, yaşayarak, kalıcı ve kolay öğrenmelerini sağlayan,günlük yaşamlarında matematik, hayat bilgisi, sosyal beceriler gibi sahada uygulanabilir ve ailelerimiz için faydalı olacak özel çocuklarımız içinde aktif bir yaşam sunacak canlı yayın programımız ZOOM üzerinden Pazartesi günü saat 14:00 da yayımlanacaktır. Program kaydımız yine kırşehir mem youtube kanalından ayrıca verilecektir.

16-05-2020

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.