KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimiz "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" Kapsamında Hikaye Kitapları Hazırladı
![Öğrencilerimiz](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06003033_img_6289.jpg)
Ayşegül Musa Kurukafa Anaokulu, "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında hazırladıkları hikaye kitaplarını İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Yasin Gülşen'e takdim ettiler.
İl Millî Eğitim Müdürümüz, onların "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında hazırladıkları hikaye kitaplarında gösterdikleri çabalar için takdir etti ve onları tebrik etti. Hikaye kitaplarının hazırlanmasında rehberlik eden okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür etti.