KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz Personelleri İftarda Bir Araya Geldi
![Müdürlüğümüz Personelleri İftarda Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2024_04/04004656_01.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz personelleri Kırşehir Öğretmenevinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen günün anlam ve önemine binaen yaptığı konuşmasında; "Birlik, bereket ve dayanışmanın bu gününde müdürlüğümüz personelleri ile bir araya gelerek iftarımızı açtık. Katılım sağlayan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.