KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığına Görevlendirme

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığına Görevlendirme

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumları yöneticilerinin görevlendirmelerine ilişkin yönetmeliğin 23. maddesi gereğince boş bulunan müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı kadrolarına görevlendirme yapılacaktır. Okul/kurum müdürlerinin 23. maddede belirtilen şartlara dikkat ederek teklif edecekleri isimleri 17/12/2014 tarihine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirmeleri hususunda gereği rica olunur. (İlçelerin de İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri aracılığı ile toplu olarak 17/12/2014 tarihine kadar tekliflerini İl Milli Eğitim Müdürlüğüne sunmaları rica olunur)

Okul/kurum müdürlüklerince teklif edileceklerin dilekçelerinin alınması ve teklif edilecek personelin görevlendirileceği okulda alanı itibarıyla norm kadro bulunması(Boş norm kadro açığı değil) gerekmektedir.

 MÜDÜR BAŞYARDIMCISI VE MÜDÜR YARDIMCISI İHTİYAÇ LİSTESİ

* Ekteki listede 4 yılını dolduran yöneticilerin bulunduğu kadrolar da boş gösterilmiş olup, okul/kurum müdürünce tekrar teklif edildikleri takdirde görevlendirmeleri yapılacaktır.

*Akçakent K.Abdiuşağı Ortaokulu müdür yardımcısı alan değişikliği yaptığı için bu okulun müdür yardımcılığı kadrosu açık bulunmaktadır.

*Listede Kaman İsahocalı S. İlkokulu sehven yazıldığı için listeden çıkarılmıştır.

*Listede Kaman İMKB Anadolu Lisesi sehven yazıldığı için listeden çıkarılmıştır.

Yenice Mahallesi 182. Sokak No2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 213 45 42 /// 213 20 78 ////// Faks (386) 213 10 03 / / / / (eposta) kirsehirmem meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.