Mucur'da "Bozkırın Sesi" Ses Yarışmasının Finali Yapıldı
![Mucur'da](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11213609_01.jpg)
Mucur İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Mucur ilçesinde ilkokullar, ortaokullar ve liseler arası düzenlenen "Bozkırın Sesi" ses yarışmasının finali yapıldı. Ses yarışmasında öğrenciler yeteneklerini sergileyerek izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.
Yarışmanın finalinde, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen ve Mucur İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Dulkadiroğlu, dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.