KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LGS Türkiye 1.'si Cacabey Ortaokulu'ndan
![LGS Türkiye 1.'si Cacabey Ortaokulu'ndan](/meb_iys_dosyalar/2022_07/04102437_3.jpg)
2022 Liselere Giriş Sınavı'nda 500 tam puan alarak Türkiye 1.'si olan Cacabey Ortaokulu öğrencisi Zeynep Ece Başar'ı Valimiz Sayın Hüdayar Mete Buhara makamında kabul etti. Ziyarette öğrencimize İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan, Okul Müdürü Hayati Barça, Öğretmen Mehmet Bıyık ve öğrencimizin velileri de eşlik etti. Valimiz Sayın H. Mete Buhara, "Eğitimde Marka Kent Kırşehir" vurgusu yaparak öğrencimizi tebrik etti. Öğrencimizi ödüllendiren Valimiz başarıda emeği geçenleri kutladı.
![04-07-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_07/k_04102658_4.jpg)
![04-07-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_07/k_04102652_3.jpg)
![04-07-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_07/k_04102647_2.jpg)
![04-07-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_07/k_04102641_1.jpg)