Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri, Unutulmaz Bir Konserle Halk Müziği Ziyafeti Sundu
![Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri, Unutulmaz Bir Konserle Halk Müziği Ziyafeti Sundu](/meb_iys_dosyalar/2024_05/16224015_3.jpg)
Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ve mezun öğrencilerin yer aldığı "Ayrılsak da beraberiz" adlı muhteşem bir konserle halk müziği severlere unutulmaz bir müzik deneyimi yaşattı. Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen etkinlik, öğretmenlerin ve öğrencilerin büyük emek ve yetenekleriyle dolu bir performans sergilemesine sahne oldu.
Öğrencilerin seslendirdiği eserler, dinleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkarırken, sahnede gösterdikleri enerji ve performansla da büyük beğeni topladı.
Düzenlenen konsere; Valimiz Sayın H. Mete Buhara, Kırşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Bayramgürler, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Numan Nafiz Şahin, müdürlüğümüz yöneticileri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Katılımcılar, konser sonrasında öğrencilere büyük alkışlarla teşekkür etti.