KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı´nın Kurban Bayramı kutlama mesajı
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder; "Eğitimde Marka Kent " olan Kırşehir’in eğitim camiasının tüm çalışanlarının ve sevgili öğrencilerimizin bayramını en içten dileklerimle kutlarım... Osman ELMALIİl Milli Eğitim Müdürü![Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı´nın Kurban Bayramı kutlama mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_22161829_k_22173040_img_3548.jpg)