Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Korosu İzleyicilere Unutulmaz Bir Müzik Ziyafeti Sundu
![Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Korosu İzleyicilere Unutulmaz Bir Müzik Ziyafeti Sundu](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27122034_1.jpg)
İlimizdeki farklı okullardaki öğretmenlerin bir araya gelerek oluşturduğu Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Korosu Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde sahne aldı. Öğretmenler korosunda İl Millî Eğitim Müdürümüz, kendisinin kaleme aldığı deprem temalı şiiri de okudu. Koro izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.
Vali Yardımcımız Sayın İsmail Çetinkaya, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, müdürlüğümüz yöneticileri, ilçe milli eğitim müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Korosunun performansı, izleyiciler tarafından uzun süre alkışlandı.