Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Çocuk Korosu Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği Etkinliğinde Sahne Aldı
![Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Çocuk Korosu Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği Etkinliğinde Sahne Aldı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/22145230_5.jpg)
Levent Cihan Ceylan'ın şefliğini ve Özgül Eroğlu Algan piyanistliğini yaptığı ilimiz öğrencilerinden oluşan Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Çocuk Korosu üstün sanat yeteneğiyle Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği etkinliğe sahne alarak şenliğe renk kattı. Koronun performansı ve çocukların yeteneklerini büyük beğeni topladı.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ali Güneş ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen çocuk korosunu tebrik etti ve öğrencilere başarılarının devamını diledi.