Kırşehir Halk Eğitimi Merkezi Tarafından Mezun Öğrencilere Açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında (DYK) Büyük Başarı
![Kırşehir Halk Eğitimi Merkezi Tarafından Mezun Öğrencilere Açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında (DYK) Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2023_08/22140313_CalYYma_yuzeyi_1.jpg)
Kırşehir Halk Eğitimi Merkezi tarafından üniversiteye hazırlanan mezun öğrencilerimize ücretsiz Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) kapsamında üniversite hazırlık kursları verilmektedir.
Kırşehir Halk Eğitimi Merkezi tarafından 2022-2023 eğitim öğretim döneminde verilen DYK kurslarında öğrencilerimiz büyük başarı elde etmiştir.
DYK kurslarına katılan 50 öğrencimiz üniversitelerin; tıp, diş hekimliği, eczacılık, hukuk, mühendislik, psikoloji, hemşirelik/ebelik, öğretmenlik, siyasal bilimler ve ön lisans bölümlerini kazanarak büyük başarıya imza attılar.
Halk Eğitimi Merkezlerimiz tarafından açılan Destekleme Yetiştirme Kursları (DYK) 2023-2024 eğitim öğretim döneminde de devam edecektir.