KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kayseri'ye Tayini Çıkan Şube Müdürümüze Veda Yemeği Düzenlendi

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde 5 yıldır Şube Müdürü olarak görev yapan Ahmet DOST'un, 2021 Yılı Yer Değiştirme İşlemleri gereği ilimizden ayrılmaları nedeniyle veda yemeği düzenlendi.
Kayseri'ye Tayini Çıkan Şube Müdürümüze  Veda Yemeği Düzenlendi

   İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde 5 yıldır Şube Müdürü olarak görev yapan Ahmet DOST'un, 2021 Yılı Yer Değiştirme İşlemleri gereği ilimizden ayrılmaları nedeniyle veda yemeği düzenlendi.

    Kırşehir Öğretmenevi ve ASO'da düzenlenen veda yemeğine  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN ve Şube Müdürlerimiz katıldı.

    Program İlimizden ayrılan Şube Müdürümüzün duygu ve düşüncelerini ifade etmesiyle başladı. Şube Müdürümüzün konuşmalarının akabinde günün anısına açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz: "Her ayrılık bir başlangıca vesile olur. Bu durum kamu görevlisi olmanın bir gereğidir. Başka illere tayini çıkan Şube Müdürlerimiz şunu bilmeli ki onların burada Kırşehir'de dostları, evleri var. Ne mutlu ki bir arada çalıştığımız sürece arkadaşlarımız çalışmaları ve katkıları ile bu yatırımı yaptılar, bu temelleri attılar. "Her emek bir iz bırakır." Kurum kültürü dediğimizde işte bu izlerin bütünüdür. Kurum kültürümüzün bir emaresi olarak bugün dostluk ve kardeşlik içinde hep bir arada arkadaşımızı uğurlamak üzere toplandık. İlimiz eğitimine katkıları, hizmetleri ve gayretlerinden  dolayı değerli Şube Müdürümüze şükranlarımı sunuyor ve yeni görevlerinde başarılar diliyorum." dedi.

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN şube müdürümüze plaket takdiminde de bulundu.

 

18-08-202118-08-2021

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.