KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlk Defa Ve Yeniden Müdür Olarak Görevlendirilenlere Ait Liste(Düzeltme)

İlk Defa Ve Yeniden Müdür Olarak Görevlendirilenlere Ait Liste(Düzeltme)

Değerlendirme komisyonu tarafından yapılan değerlendirme neticesinde  daha önce yayınlanan liste aşağıdaki şekilde güncellenmiştir. (Yönetmeliğin 5. maddesinin c. bendine göre)

 

1.       Nurettin AKMAN-Sosyal Bilgiler-Yüceer Ortaokulu yerine Necatibey Ortaokuluna görevlendirilmiştir.

2.       Abdurrahman CANLI-Sosyal Bilgiler-Kaman İmam-Hatip Ortaokuluna görevlendirilmişken değişiklik sonrasında başka tercihi bulunmadığından herhangi bir kuruma görevlendirilmemiştir.

3.       Remzi BAŞTUĞ-Fen ve Teknoloji-Abdurrahman CANLI’nın yerine Kaman İmam Hatip Ortaokuluna görevlendirilmiştir.

4.       Ömer ÖZDEMİR-Fen ve Teknoloji-Özbağ Ortaokulu yerine Yüceer Ortaokuluna görevlendirilmiştir.

5.       Yakup DAVARCI-Türkçe-Necatibey Ortaokulu yerine Özbağ ortaokuluna görevlendirilmiştir.

6.       Hasan YURDAKUL-Kimya-Normu olmadığı için ilk tercihine yerleştirilememiş, ikinci tercihine ise daha yüksek puanlı birisi görevlendirilmiştir.

7.       Mustafa Yılmaz MAMAK-Türk Dili ve Edebiyatı-Hasan YURDAKUL’un yerine Kaman Fatma Bacı  Mesleki veTeknik Anadolu Lisesine görevlendirilmiştir.

8.       Mustafa KOCAOĞLU-Bilişim-Mucur Kızıldağ Yeniyapan Ortaokulu yerine Boztepe Halk Eğitimi Merkezine görevlendirilmiştir.

 

Değerlendirme Sonucu Oluşan Yeni Liste

Yenice Mahallesi 182. Sokak No2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 213 45 42 /// 213 20 78 ////// Faks (386) 213 10 03 / / / / (eposta) kirsehirmem meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.