KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizden Hatay-İskenderun İlçesine Giden Gönüllü Öğretmenlerimiz Depremden Etkilenen Çocuklarımız İçin Psikososyal Destek Çalışmalarına Başladı
![İlimizden Hatay-İskenderun İlçesine Giden Gönüllü Öğretmenlerimiz Depremden Etkilenen Çocuklarımız İçin Psikososyal Destek Çalışmalarına Başladı](/meb_iys_dosyalar/2023_02/17150346_01.jpg)
Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Hatay İli İskenderun İlçesine giden gönüllü öğretmenlerimiz depremden etkilen çocuklarımız için etkinliklerine başladı.
Gönüllü öğretmenlerimiz tarafından çadır kentlerde kalan çocuklarımıza eğitsel oyunlar, çeşitli etkinlikler yapılıyor ve psikososyal destek sağlanıyor. Öğretmenlerimiz depremin olumsuz etkilerini en aza indirmek için gayret gösteriyorlar.