KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizde Düzenlenen Okullar Arası Bilgi Yarışmalarında Gösterdikleri Özverili Çalışmaları Nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Öğretmenlere Teşekkür Belgesi Verdi
![İlimizde Düzenlenen Okullar Arası Bilgi Yarışmalarında Gösterdikleri Özverili Çalışmaları Nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Öğretmenlere Teşekkür Belgesi Verdi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/17162051_01.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen bilgi yarışmalarında özverili çalışmaları nedeniyle öğretmenlere teşekkür ederek bu tür etkinliklerin öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmede önemli bir rol oynadığını vurguladı. Yarışmaya katılan tüm okullara ve emeği geçen herkese teşekkür etti.