İlimiz Merkezinde Bulunan Çocuk Trafik Eğitim Parkında Kullanılan Go Kart Araçlarının Bakımı ve Onarımı Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarafından Yapıldı
![İlimiz Merkezinde Bulunan Çocuk Trafik Eğitim Parkında Kullanılan Go Kart Araçlarının Bakımı ve Onarımı Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarafından Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/09155505_5.jpg)
Çocuk Trafik Eğitim Parkında Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı kapsamında öğrencilerimize yönelik trafik güvenliğinin arttırılması ve farkındalık oluşturabilmek amacı ile Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu yerleşkesi içeresinde bulunan çocuk trafik eğitim parkında ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik trafik eğitimleri veriliyor.
Trafik eğitim parkında kullanılan go kart araçlarının bakımı ve onarımı Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi motorlu araçlar teknolojisi bölümü öğretmenleri ve öğrencileri tarafından yapıldı.