KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan başkanlığında, İlçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısı yapıldı.

İlçe millî eğitim müdürleri ile Kırşehir Öğretmenevi toplantı salonunda yapılan toplantıda, "Personel ve öğretmen görevlendirmeleri, emeklilik iş ve işlemleri, okul öncesi ve taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere yönelik ücretsiz yemek uygulaması, mesleki eğitim ve çıraklığın geliştirilmesi, meslek liseleri ve mesleki eğitim merkezlerinin patent, marka, tescil vb. iş ve işlemleri, Kırşehir Akademik Gelişimi Destekleme Projesi, okul temelli mesleki gelişim çalışmaları, bağımlılıkla mücadele çalışmaları, Afet Acil Durum Farkındalık Eğitimleri, Ahilik eğitimi çerçeve programının uygulanması, Meslek Liseleri Şed Kuşanma Töreni, çocuk trafik eğitim parklarının kullanımı, köy yaşam merkezleri faaliyetleri ve açılan kurslar" konuları başta olmak üzere ilimiz eğitimini ilgilendiren çeşitli konularda genel değerlendirme yapıldı.

11-05-2023

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.