KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesi gereğince İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu toplantısı yapıldı.

Toplantı öncesi Akçakent İlçe Millî Eğitim Müdür Vekili Hazım Başgelen, Akpınar İlçe Millî Eğitim Müdürü Örsan Pınar, Boztepe İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan, Çiçekdağı İlçe Millî Eğitim Müdürü Abdülkadir Sağlam, Kaman İlçe Millî Eğitim Müdürü Halil İman ve Mucur İlçe Millî Eğitim Müdür Vekili İdris Efe İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Müdürlüğümüz Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri katıldı.

Toplantıda 2022-2023 eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar, öğretmen ve personel ihtiyacı ile görevlendirmeler, öğrenci başarısını arttırmaya yönelik yapılacak çalışmalar, mesleki eğitimin önemi ve mesleki eğitime yönlendirme çalışmaları, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, taşımalı eğitim sorunları ve alınması gereken tedbirler, eğitim kurumlarının demirbaş ve eğitim materyalleri ihtiyacı, ilköğretim okullarından mezun olan öğrencilerin ortaöğretime yerleştirilmesi, okul terki ve öğrenci devamsızlıklarının önlenmesine dair alınacak tedbirler, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler, iş sağlığı ve okul güvenliği,  bağımlılıkla mücadele çalışmaları, 2023-2024 eğitim öğretim yılında yürütülecek projeler ile okullarımızda gerçekleştirilen güçlendirme ve onarım çalışmaları konuları görüşüldü.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen yapılan toplantı sonrası yaptığı konuşmada; "2023-2024 eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyor, ilimiz eğitimine sağlayacağınız katkılardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

 

05-09-202305-09-2023

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.