KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzün 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüzün 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı    Yıl Sonu Mesajı
İl Milli Eğitim Müdürümüzün 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı  Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüzün 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı

 Yıl Sonu Mesajı

 

 

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler…

 2015–2016 eğitim-öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz.

 Değerli Meslektaşlarım!

Sizler bugünün küçükleri, yarının büyükleri, istikbalimizin güneşi, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştirerek kutsal bir görevi yerine getirmektesiniz. Eğitim sistemimizin hedefleri doğrultusunda milletimize, ülkemize, insanlığa yararlı bireyler yetiştirmede her türlü özveride bulunduklarına inandığım siz değerli öğretmenlerimize, emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

 Kıymetli Veliler!

Çocuklarınızı diğer çocuklarla kıyaslamadan ve her şeyden önce çocuk olduklarını unutmadan onların gelişimlerini değerlendiriniz ve daima destekleyiniz. Çocuklarımızın size getirecekleri karnelerden dolayı  sevinç ve üzüntülerine ortak olmanız öncelikle talebimizdir. Olumsuz sözlerle çocuklarımızı küstürmeyiniz. Önümüzdeki yıllarda daha iyiye ulaşmak için Veli olarak ne gibi katkı sağlamanız gerektiği konusunda çaba sarf etmelisiniz.

 Sevgili Öğrenciler!

Tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Rehavete kapılmadan bol bol kitap okuyunuz ve  bir plan dâhilinde  çalışmayı ihmal etmeyiniz. Ayrıca sosyal etkinlik olarak spor, müzik, değerler eğitimi gibi yaz kurslarına da katılmanız gelişiminiz için önem arz etmektedir. Önümüzdeki eğitim öğretim yıllarını daha da başarılı geçirmenizi temenni ediyorum.

            2016–2017 Eğitim-Öğretim yılında sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak tekrar buluşmak dileklerimle tüm öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza ailesi ve sevdikleriyle beraber mutlulukla geçecek bir yaz tatili diliyor; eğitime gönül veren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.

 

 Osman ELMALI

 

                                                                       İl Milli Eğitim Müdürü

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.