KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

      Vatanı, bayrağı, istiklali için tüm imkânsızlık ve zorluklara rağmen her şeyi göze alarak topyekûn mücadele ruhunu ortaya koyan Türk Milletinin destansı kahramanlığının zaferle sonuçlandığı günün nişanesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıldönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

      Bu büyük zafer; birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece tüm engelleri aşıp, tüm zorlukların üstesinden geldiğimizin ve vatan, bayrak ve mukaddesat söz konusu olduğunda milletimizin her ferdinin ilelebet göreve hazır olduğunun bir göstergesidir.

      Eğitim ordusu olarak bu şanlı tarih sürecinde bize düşen görev; vatanını, milletini, bayrağını, dilini, dinini bilen ve seven tarihine sahip çıkabilen yeni nesiller yetiştirmek, devletimizi ve milletimizi daha refah günlere ulaştırma gayesiyle çalışmak olmalıdır.

      Bu duygu ve düşünceler ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, Aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.