KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'ın '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'ın '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' Mesajı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'ın '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' Mesajı

 

"Vatan toprağının bir karışı için gözünü kırpmadan canını feda eden dirayetli Türk Milleti; yurdun her köşesinde şanlı tarihini aratmayacak bir heyecan ve ruhla hainlere fırsat vermemiştir. İşte bu yüzden 15 Temmuz 2016 günü milletimiz için yeniden  diriliş ve demokrasi zaferi gecesidir.

İhanetin hissedildiği ilk dakikalardan itibaren sokakları, meydanları dolduran, istiklâline ve istikbaline sahip çıkan, kararlılığıyla ve dik duruşuyla kahramanlık tarihimize kanlarıyla ve canlarıyla unutulmaz yeni destanlar yazmışlardır.

 Bu vesile ile milli birlik, beraberliğimizin temini, vatanımızın selameti ve tüm dünyaya Türk Milleti'nin şanlı adını bir kez daha duyuran aziz şehitlerimize Allahtan rahmet, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. "dedi.

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.