İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2023_11/21174316_01.jpg)
İlimizde göreve başladığından bu yana okul ve kurum ziyaretlerine büyük önem veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, H.İhsan Yeşilli Özel Eğitim Anaokulunu, Cumhuriyet İlkokulunu ve Sırrı Kardeş İlk/Ortaokulunu ziyaret etti.
Cumhuriyet İlkokulu ve Sırrı Kardeş İlk/Ortaokulunda öğretmenler odasında okul idareci ve öğretmenleri ile sohbet eden İl Müdürümüz öğrencilerimizin gelecek kaygısının ortadan kaldırılarak ufku geniş ve mutlu bireyler yetişmesi için yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.