KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Osman ELMALI´nın Yarıyıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Osman ELMALI´nın Yarıyıl Mesajı
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Osman ELMALI´nın Yarıyıl Mesajı

 

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler…

2014–2015 Eğitim-Öğretim yılının birinci döneminin başarılı bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz.

 

Değerli Meslektaşlarım!

Sizler bugünün küçükleri, yarının büyükleri, istikbalimizin güneşi, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştirerek kutsal bir görevi yerine getirmektesiniz. Eğitim sistemimizin hedefleri doğrultusunda milletimize, ülkemize, insanlığa yararlı bireyler yetiştirmede her türlü özveride bulunduklarına inandığım sizlere emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Kıymetli Veliler!

Çocuklarınızı diğer çocuklarla kıyaslamadan ve her şeyden önce çocuk olduklarını unutmadan onların gelişimlerini değerlendiriniz ve daima destekleyiniz. Çocuklarımızın size getirecekleri karnelerden dolayı  sevinç ve üzüntülerine ortak olmanız öncelikle talebimizdir. Olumsuz sözlerle çocuklarımızı küstürmeyiniz. ikinci Yarıyılda daha iyiye ulaşmak için Veli olarak ne gibi katkı sağlamanız gerektiği konusunda çaba sarf etmelisiniz.

Sevgili Öğrenciler!

Tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Rehavete kapılmadan bol bol kitap okuyunuz ve  bir plan dahilinde  çalışmayı ihmal etmeyiniz. Bu eğitim öğretim yılının II. Dönemini  daha da başarılı geçirmenizi temenni ediyorum.

2014–2015 Eğitim-Öğretim yılının II. Döneminde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak tekrar buluşmak dileklerimle tüm öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza ailesi ve sevdikleriyle beraber mutlulukla geçecek bir yarıyıl tatili diliyor; eğitime gönül veren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.

 

 Osman ELMALI

Milli Eğitim Müdürü

 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.