İl Millî Eğitim Müdürümüz Toplum Destekli Polislik Faaliyetleri Çerçevesinde Yürütülen "Güvenli Gelecek İçin Bilinçli Toplum Projesi" Paneline Katıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Toplum Destekli Polislik Faaliyetleri Çerçevesinde Yürütülen](/meb_iys_dosyalar/2024_05/31193008_whatsappimage20240531at13.11.27.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Toplum Destekli Polislik faaliyetleri çerçevesinde yürütülen "Güvenli Gelecek İçin Bilinçli Toplum Projesi" paneline katıldı. Kırşehir Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerinin katıldığı panelde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, İl Emniyet Müdürü Sayın Erdoğan Kartal, İl Sağlık Müdürü Sayın Ertan Değirmencioğlu ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Numan Nafiz Şahin konuşmacı olarak yer aldı. Panel de öğrencilerin kendileri için güvenli bir gelecek temin edebilmeleri ve tehlikeden kendilerini soyutlayabilmeleri için yönelebilecekleri alanlar, etkinlikler ve projeler hakkında bilgilendirmeler yapıldı.