KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen Yusuf Demir Bilim ve Sanat Merkezini Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen Yusuf Demir Bilim ve Sanat Merkezini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13123855_whatsappimage20240613at12.27.204.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen Yusuf Demir Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ederek konferans salonunda kurum idareci ve öğretmenleri ile sohbet etti. Yapılan sohbette kurumun ve ilimizin eğitim ile ilgili sorun ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.