KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Korosu İle Bir araya Geldi
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Korosu İle Bir araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13144215_1.jpg)
Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde sahne alan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Korosu ile Kırşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, koroda görev alarak dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatan öğretmenlerimize teşekkür ederek belgelerini takdim etti.