KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının Başlangıcı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının Başlangıcı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin, arkadaşlarına, okullarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın heyecan ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Türkiye Yüzyılının inşası ancak sevgi, özveri ve inançla çalışarak gerçekleşebilir. En büyük hedefimiz; evlatlarımızın milli ve manevi değerlerine bağlı, ülkesini ve milletini seven, değerlerini özümsemiş, sevgi, saygı, hoşgörü, yardımlaşma ve sorumluluk sahibi olma erdemlerini kazanmış bireyler olarak topluma kazandırılmalarıdır.

Sevgili Öğrenciler,

Yeni eğitim öğretim yılında da yetenekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda derslerinizin yanında bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerinizde özenli ve sistemli çalışmayı kendinize ilke edinmenizi diliyorum. Akademik başarılarınızın yanında, yaşantınızda daha fazla sorumluluk sahibi olarak yetişen bireyler olacağınıza inanıyorum. Yüzlerinizde gülücükler ve hayatınızda mutluluklar eksik olmasın.

Değerli Meslektaşlarım,

Her zaman büyük bir fedakârlık gösteren yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm eğitim paydaşlarımız; geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz yeni başarılara doğru yelken açarken onlara her zaman destek olacağınızı biliyorum.  Çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda sizlere emanet etmekten gurur duyuyorum. Geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarımızı, geleceğe hazırlayacak olan sizlersiniz.

Saygıdeğer Veliler,

Eğitim öğretimin en önemli ve belirleyici taraflarından biri de sizlersiniz. Öğrencilerimizin başarılı bir eğitim hayatının olması, ancak sizlerin vereceği destekle mümkündür. Çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına ve bilinçli birer birey olmalarına katkı sağlayacaksınız.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 eğitim öğretim yılında bütün eğitim camiamıza başarılar diliyor; yeni eğitim öğretim yılının sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere öğretmenlerimize, eğitim camiamıza, velilerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Yasin Gülşen

Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü

 

10-09-2023

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.