KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan'ın Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) İlişkin Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan'ın Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) İlişkin Mesajı

Geleceğimizin teminatı sevgili gençler...       

 

2021-2022 eğitim öğretim sürecinin sona ermesiyle birlikte ilimiz ve ülkemiz genelinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) bu yıl 18-19 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.       

Sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan tüm öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını alacağına inanıyorum.     

Sevgili gençlerimiz, güçlükler, başarının değerini artıran süslerdir. Gireceğiniz sınavda bu süslerden sadece biridir. Sizlerin millî, ahlâkî, insani ve kültürel değerlerimizi benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven, görev ve sorumluluklarını bilen bireyler olarak yetişmenizi önemsiyoruz.       

Sınavınızın sonucu ne olursa olsun hiçbir sınav sizin değerinizi belirlemeyecektir. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, sınav sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederken, sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize de kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyorum.      

 

Metin ALPASLAN

Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü 

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.