KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan'ın Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan'ın Yarıyıl Tatili Mesajı

Sevgili öğrenciler,

Karnenizdeki notlar ne olursa olsun, umudunuzu, cesaretinizi, çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı hep diri tutmanızı temenni ediyorum. Dünyayı daha güzel hale getirebilmenin en etkili yolu iyi ve güzel şeyleri insanlara aşılamak, bilgi ile cehaleti yok etmektir. Bunu başarabilmenin en kolay yolu ise kitap okumaktır. Kitap okuyacağınız eğlenceli ve güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum.

 

Kıymetli meslektaşlarım,

Sizler, öğrencilerimizin ruhuna, kalbine, aklına biçim vermek için bıkmadan, usanmadan çalıştınız.  Bu çalışma azmini ikinci dönemde de göstereceğinize olan inancım tamdır. Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımız sizlerin eseri olacaktır. Yarıyıl tatilinde dinlenmenizi ümit ediyor, öğrencilerinize de tatili dinlenerek, kitap okuyarak geçirmelerini tavsiye etmenizi diliyorum.  

 

Değerli veliler,

Çocuklarınızı sadece aldıkları notlarla değerlendirmeyiniz. Çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmayınız. Onlar bizim geleceğimizdir. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizi tebrik ediyor,  mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum.  

 

Metin ALPASLAN

İl Millî Eğitim Müdürü  

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.