KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz, vatanımızın bölünmez bütünlüğünün, milletimizin azim ve kararlılığının, millî birlik ve beraberliğinin bütün dünyaya bir kez daha gösterildiği tarihi bir gün, dünya toplumlarına ve devletlerine ders veren bir destandır.

Milletimizin kahramanlık destanı olan 15 Temmuz, devletimizin tüm kurumları, güvenlik güçlerimiz ve en önemlisi asil milletimizin destekleriyle, ülkemizin bekasına kast eden tüm hain odaklara ve bölücü terör örgütlerine karşı mücadeleden asla taviz vermeyeceğini açıkça ortaya koymuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle, vatanımıza ve demokrasimize karşı yapılan hain kalkışmaya direnen, bu uğurda canlarını feda ederek ülkemizin kaderini değiştiren 15 Temmuz şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Metin ALPASLAN

Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.