İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_10/14142343_IMG-20211014-WA0078.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan, okul ve kurum ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle bir arada olmak amacı ile Vahide-Hüseyin Karahan Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Sebahat Osman Yalçınkaya İlkokulu-Ortaokulu'nu ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz, okul idarecileri ile okul binalarını gezerek yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında idarecilerimizden bilgi aldı. Müdürümüz, öğretmen ve öğrencilerimizle bir süre sohbet edip ziyaretini sonlandırıdı.