KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının Sona Ermesi Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının Sona Ermesi Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler,

2022-2023 eğitim ve öğretim yılımızı tamamlamanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Ülkemizin geleceğine yön veren çalışmalar yaptığımız, her anında özveri ile çalıştığımız bir eğitim ve öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Değerli Meslektaşlarım,

Ülkemizin geleceği olan evlatlarımız için her zamanki gibi var gücünüzle çalıştınız. Onların iyi yetişmiş, araştıran, sorgulayan ve üreten donanımlı bireyler olarak özelde ülkemize, genelde de dünyaya katacakları tüm iyilik ve güzellikler, sizlerin değerli gayretleri sayesinde olacaktır. Bu anlamda öğrencilerimizi yetiştirirken aslında geleceğimizi de şekillendiriyor olmak gibi önemli bir sorumluluğu üstlenerek vazifenizi hakkıyla yerine getirmiş olduğunuz için hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Öğrencilerimizin karnelerinde elde ettikleri başarıları tebrik ederken bizler için en büyük başarının genç nesillerimizin zihin, ruh ve gönül dünyalarının güzelleştirilmesi olduğunu vurgulamak istiyorum. Bu bilinçle eğitim öğretim yılı boyunca en büyük paydaşımız olarak bizlerin yanında olup eğitim öğretim sürecinin en verimli şekilde yürütülmesi adına sağladığınız tüm katkılar için siz kıymetli velilerimize, şükranlarımı sunuyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatil sürecini en iyi şekilde değerlendirmenizi istiyor; hepinizi azminiz, gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyorum.  Tatil süresince dinlenebileceğiniz, eğlenebileceğiniz, bol bol kitap okuyabileceğiniz, öğrenmeye devam edeceğiniz güzel bir yaz tatili diliyor; hepinizi çok sevdiğimizi bilmenizi istiyorum.

Önümüzdeki eğitim öğretim yılının eğitim camiamız için daha sağlıklı ve başarılı süreçlere vesile olması temennisiyle velilerimize, öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve tüm eğitim paydaşlarına bir kez daha teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

 

Metin ALPASLAN

Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü

Yenice Mahallesi 182. Sokak No 2 / P.K.40100 Merkez/KIRŞEHİR - 0 (386) 213 51 50 /// 0 (386) 213 45 42 /// 0 (386) 213 20 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.