İl Millî Eğitim Müdürümüz Müdürlüğümüz Yöneticileri ile Toplantı Yaptı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Müdürlüğümüz Yöneticileri ile Toplantı Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/02125928_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen başkanlığında müdürlüğümüz yöneticileri ile yapılan toplantıda Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Öğretim Programları ve eğitim alanındaki yeni yol haritası ile ilgili yapılacak çalışmalar görüşüldü.
Toplantıda, Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin başkanlığında Ankara'da düzenlenen, Bakanlık Yöneticileri ve 81 İlin Millî Eğitim Müdürlerinin katıldığı toplantıda görüşülen konular ve Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Öğretim Programları ile ilgili ilimiz genelindeki yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.