İl Millî Eğitim Müdürümüz Millet Kursu Projesi Kapsamında Açılan Okuma Yazma ve Uyum Programı Kurslarında Görev Alan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Millet Kursu Projesi Kapsamında Açılan Okuma Yazma ve Uyum Programı Kurslarında Görev Alan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13181719_11.jpg)
Millet Kursu Projesi kapsamında okullarımızda eğitim ve öğretimlerine devam eden ancak Türkçe öğrenmekte zorluk çeken yabancı uyruklu öğrencilerimizin desteklenmesi amacıyla acılan kurslarda görev alan öğretmenlerle bir araya gelen İl Müdürümüz, yapılan çalışmalar ve öğrencilere kazandırdıkları kazanımlar hakkında istişarede bulunan öğretmenlerimize teşekkür etti.
Kurslarımızda yapmış oldukları özverili çalışmalardan dolayı öğretmenlerimize İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen tarafından Teşekkür Belgesi verildi.