KIRŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Çocuk Korosunda Görev Alan Öğretmen ve Öğrenciler ile Buluştu
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Çocuk Korosunda Görev Alan Öğretmen ve Öğrenciler ile Buluştu](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06085722_img_6633kopya.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği etkinliğinde Levent Cihan Ceylan'ın şefliğini ve Özgül Eroğlu Algan'ın piyanistliğini yaptığı ilimiz öğrencilerinden oluşan Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Çocuk Korosun da bulunan öğrencilere katılım, öğretmenlere ise teşekkür belgesi verdi.
İl Müdürümüz etkinlikte sahne alarak şenliğe renk katan ve büyük beğeni toplayan çocuk korosunu tebrik ederek başarılarının devamını diledi.