İl Millî Eğitim Müdürümüz, Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri Kapsamında Görev Alan Öğretmenler ve Usta Öğreticiler ile Buluştu
![İl Millî Eğitim Müdürümüz, Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri Kapsamında Görev Alan Öğretmenler ve Usta Öğreticiler ile Buluştu](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06004130_img_6302.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri çerçevesinde görev alan öğretmenler ve usta öğreticiler ile müdürlüğümüzün toplantı salonunda bir araya geldi. İl Millî Eğitim Müdürümüz, etkinliklerde görev alan öğretmenler ve usta öğreticilere teşekkür belgeleri verdi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğretmenler ve usta öğreticilere Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri kapsamında yapmış oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.