İl Millî Eğitim Müdürümüz, Çiçekdağı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Yıl Sonu Sergisine ve Çeşitli Etkinliklerin Yer Aldığı Programa Katıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz, Çiçekdağı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Yıl Sonu Sergisine ve Çeşitli Etkinliklerin Yer Aldığı Programa Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06220622_1.jpg)
Çiçekdağı ilçesinde, Çiçekdağı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçedeki okul ve kurumların katılımıyla yıl sonu sergisi ve çeşitli etkinliklerin yer aldığı bir program düzenlendi.
İlçedeki öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan ürünlerin sergilendiği yıl sonu sergisine ve çeşitli etkinliklerin yer aldığı programa İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Gülşen, Çiçekdağı Belediye Başkanı Sayın Hasan Hasanoğlu, Çiçekdağı İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Abdulkadir Sağlam, okul/kurum yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
İl Millî Eğitim Müdürümüz, yıl sonu sergisi ve etkinliklerin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.